سینمای جهان

زمان فیلمبرداری «جان ویک ۴» اعلام شد

تولید قسمت بعدی چندگانه‌ی «جان ویک» به زودی ادامه پیدا می‌کند. برنامه‌های استودیوی لاینزگیت برای فیلمبرداری «جان ویک ۴» (John Wick 4) مدتی است که به حالت تعلیق درآمده.

در ماه می سال ۲۰۲۰ گزارش شد. که «جان ویک ۴» به بهار سال ۲۰۲۲ موکول خواهد شد. این تاریخ عرضه به معنای این بود. که تولید پروژه نیز به دنبال آن با تأخیر مواجه خواهد شد. آگست سال گذشته نیز گزارش شد. که «جان ویک ۵» چراغ سبز دریافت کرده و همزمان با «جان ویک ۴» به تولید می‌رسد. بنابراین سؤال فقط این بود. که این دنباله‌ها چه زمانی ضبط خواهند شد؟

«ایان مک‌شین» بازیگر نقش «وینستون»، مالک «هتل کانتیننتال» در چندگانه، به‌تازگی در مصاحبه با «کلایدر» علاوه بر گفتگو در مورد فصل سوم «خدایان آمریکایی» (American Gods) به این پرسش پاسخ داده است. که آیا از زمان شروع فیلمبرداری «جان ویک ۴» یا جزئیاتی در مورد داستان و بازیگران آن آگاهی دارد یا نه.

مک‌شین می‌گوید: «من وقتی سال نو را به کیانو [ریوز] تبریک عرض کردم گفت: «امیدوارم امسال ببینمت.» می‌دانم. که فیلمنامه نوشته شده و امیدوارند که امسال ساخته شود. می‌دانم. که اعلام کرده‌اند. می‌خواهند [جان ویک ۴] و [جان ویک ۵] را با هم بسازند، اما کسی چه می‌داند. استودیوها خیلی چیزها اعلام می‌کنند. بدون تردید، در مقطعی از امسال «جان ویک ۴» را می‌سازیم.»

«جان ویک ۴» در حال حاضر قرار است. بهار سال ۲۰۲۲ روی پرده برود، بنابراین قابل پیش‌بینی بود. که فیلمبرداری آن در سال ۲۰۲۱ آغاز شود. اما از طرفی تردیدهایی در این زمینه وجود داشت. که به لطف اطمینان خاطر شخص «وینستون» برطرف شد.

مک‌شین در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار داشته چندگانه‌ی «جان ویک» به این محبوبیت برسد. می‌گوید: «برای قسمت اول بازیگران و فیلمنامه‌ی بسیار خوبی فراهم کردند. به نظر من قسمت دوم چندان خوب نبود، اما مردم در آن زمان عاشقش بودند. و پذیرفتندش. قسمت سوم واقعاً عالی بود و انتظارات من برآورده شد. همیشه فکر می‌کردم. که به‌خاطر کیانو، یک همسر مرده، یک سگ، یک اسلحه و یک خودروی عالی تا اینجا ادامه پیدا کرده. از تمامی این عناصر برخوردار بود، بنابراین چگونه می‌شد. شکست خورد؟»

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا