سینمای جهان

اکران فیلم علمی‌-تخیلی تام هنکس به تعویق افتاد

اکران جدیدترین فیلم تام هنکس که داستانی آخرالزمانی دارد، برای چهار هفته به تاخیر افتاد.

به نقل از ورایتی، اکران فیلم علمی-تخیلی «بایوس» با بازی تام هنکس در نقش اصلی به تعویق افتاد.

فیلم «بایوس» که توسط دو کمپانی یونیورسال و امبلین تولید شده، در ابتدا قرار بود روز ۱۶ آوریل ۲۰۲۱ رنگ پرده سینما را ببیند حالا اما طبق اعلام جدید، این فیلم چهار هفته دیرتر یعنی در روز ۱۳ اگوست ۲۰۲۱ اکران می شود.

فیلم علمی‌-تخیلی «بایوس» در جدول نمایش جای پروژه بدون عنوان استودیو بلوم‌هاوس را می گیرد.

میگوئل ساپوچنیک که بیشتر برای کار در سریال مشهور «بازی تاج و تخت» محصول HBO شناخته می شود. «بایوس» را کارگردانی کرده است. فیلمنامه این فیلم را نیز کریگ لاک و ایوور پاول نوشته اند.

این فیلم علمی تخیلی داستانی آخرالزمانی دارد. «بایوس» قصه آخرین بشر روی زمین است. یک مخترع ناخوش و بیمار به نام فینچ با بازی تام هنکس که در آخرین لحظات حیاتش رباتی طراحی می کند. تا از سگ محبوبش محافظت کند.

در فیلم «بایوس» در کنار تام هنکس یک سگ که نامش «گودیِر» است. به همراه کالب لندری جونز، سمیرا ویلی، اسکیت اولریخ و لورا هریر بازی می کنند.

رابرت زمیکس فیلمساز مطرح سینما که با هنکس در فیلم هایی چون «فارست گامپ» و «دور افتاده» همکاری داشته است. در این فیلم علمی‌-تخیلی در جایگاه مدیر تولید حضور دارد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا