سینمای جهان

«بري لارسون» در سریال شبکه اپل

«بري لارسون» در سریال درام «درس شیمی» (Lessons in Chemistry‌) اپل که سفارش ساخت یک فصل را دریافت کرده بازی می‌کند.

«سوزانا گرنت» که برای فیلمنامه‌ی «ارین بروکوویچ» (Erin Brockovich) نامزد اسکار شده، نویسنده و تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال خواهد بود. «بري لارسون» نیز به همراه «جیسون بیتمن» و «مایکل کاستیگان» از جمله دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی پروژه‌اند. بیتمن با کمپانی «اگریگت» سریال‌های «اوزارک» (Ozark) و «بیگانه» (The Outsider) را به تولید رسانده است.

سریال جدید لارسون بر اساس اولین رمان «بانی گارموس» ساخته خواهد شد. داستان این کتاب در دهه‌ی ۱۹۶۰ روایت می‌شود و زنی به نام «الیزابت زات» را دنبال می‌کند. که باید رؤیای دانشمند شدنش را در جامعه‌ای که زنانش به خانه تعلق دارند فراموش کند. وقتی که الیزابت باردار می‌شود. و از آزمایشگاه اخراج، شغلی به عنوان مجری یک برنامه‌ی تلویزیونی آشپزی قبول می‌کند. و از این فرصت برای مخاطب قرار دادن زنان خانه‌دار و مردانی که ناگهان صدایش را شنیده‌اند استفاده می‌کند. رمان «درس شیمی» قرار است. بهار سال ۲۰۲۲ منتشر شود.

این دومین سریال اپل با بازی بري لارسون خواهد بود. پیش‌تر گزارش شده بود. که او در یک سریال درام که از کتاب خاطرات «آماریلیس فاکس» به نام ««زندگی مخفی» (Life Undercover) اقتباس خواهد شد، نقش یک مأمور مخفی سازمان سیا را بازی می‌کند. آن پروژه مارس سال ۲۰۱۹ و به فاصله‌ی کوتاهی پس از بازی بري لارسون در نقش «کاپیتان مارول» (Captain Marvel) معرفی شد. «ورایتی» می‌نویسد این پروژه در فاز نویسندگی متوقف شده و پیشرفت نمی‌کند. بازی بري لارسون در «کاپیتان مارول ۲» یکی از دلایل دیگر توقف این پروژه است.

لارسون بیشتر برای بازی در فیلم برنده‌ی اسکار و گلدن گلوب «اتاق» (Room) شناخته می‌شود. و اخیراً در فیلم درام «عفو منصفانه» (Just Mercy) ظاهر شده است.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا