سینمای جهان

متلاشی شدن باندی که گذرنامه سیلوستر استالونه را جعل کرده بود

باند تبهکاری در بلغارستان که برای تبلیغات کار خود گذرنامه ای از سیلوستر استالونه را جعل کرده بود، متلاشی شد.

به نقل از یورونیوز، یک باند تبهکار در بلغارستان که برای فریب مشتریان و تبلیغ خدمات غیرقانونی خود گذرنامه ‌ای را به نام سیلوستر استالونه بازیگر هالیوود جعل کرده بود. متلاشی شد.

به گفته یکی از دادستان های‌ بلغارستان، گذرنامه جعلی که به بازیگر فیلم مشهور «راکی» و «رامبو» ملیت بلغاری می‌دهد. در بازرسی از خانه یکی از اعضای باند در شهر «پلوودیو» پیدا شد.

در بیانیه دادستان آمده است. که چهار عضو باند در ارتباط با جرایم جعل و تقلب و دو نفر دیگر با اتهامات دیگری دستگیر شده‌اند.

دادستان‌ها می‌گویند. تبهکاران با جعل گذرنامه بنام سیلوستر استالونه از آن به عنوان نمونه ‌ای برای اثبات کیفیت بالای کار خود به مشتریان استفاده می‌کردند.

کشف این گذرنامه جعلی و دستگیری اعضای باند تبهکاران، بخشی از عملیات و جستجوی پلیس بلغارستان بود. که اوایل هفته جاری در چندین منطقه این کشور و با مشارکت ماموران سرویس مخفی آمریکا و یوروپل صورت گرفت.

در این عملیات به غیر از گذرنامه استالونه گواهینامه‌های رانندگی و سایر اسناد و مدارک شناسایی جعلی بلغاری، هزاران اسکناس ۱۰۰ یورویی و ۵۰ دلاری تقلبی با کیفیت بالا نیز کشف و ضبط شد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا