سینمای جهان

آنجلینا جولی: افزایش سن برای من نوعی پیروزی است

آنجلینا جولی می‌گوید چند سال سخت را پشت سر گذاشته و بر روی "التیام" خانواده‌اش تمرکز کرده است.

آنجلینا جولی در مصاحبه‌ای جدید از زاویه‌ای نو به زندگی شخصی‌اش نگاهی انداخته و چالش‌های چند سال اخیرش گفته است. این بازیگر ۴۵ ساله و مادر شش فرزند که در سال ۲۰۱۶ از “برد پیت” جدا شد، در مصاحبه با مجله‌ “ووگ” بریتانیا، صادقانه به این پرسش پاسخ داده که آیا در زندگی احساس خوشبختی می‌کند یا نه.

آنجلینا جولی می‌گوید: “چند سال اخیر بسیار سخت بوده. بر روی التیام خانواده‌ام تمرکز کرده‌ام. به آرامی در حال بهبود است، مثل آب شدن یخ و بازگشت خون به بدنم. اما هنوز به آن مقطع نرسیده‌ام. هنوز نرسیده‌ام. امیدوارم که برسم.”

آنجلینا جولی در ادامه اضافه می‌کند: “در چهل و چند سالگی احساس راحتی بیشتری نسبت به سال‌های که جوانتر بودم دارم. شاید به این دلیل که… نمی‌دانم… شاید به این دلیل که مادرم زیاد زنده نماند، بنابراین افزایش سن برای من نوعی پیروزی است تا غم.”

بازیگر فیلم “مالفیسنت” (Maleficent) در مورد اینکه یک روز عادی در خانواده‌ی او چگونه است می‌گوید: “هیچ‌گاه با بی‌حرکت نشستن میانه‌ای نداشته‌ام. هرچند می‌خواستم چندین فرزند داشته باشم و مادر شوم، همیشه آن را مثل “جین گودال” [دانشمند انگلیسی] تصور می‌کردم که به جایی وسط جنگل سفر می‌کرد. آن را به شکلی واقعی و سنتی تصور نکردم. احساس می‌کنم که فاقد توانایی‌های سنتی مادرانی هستم که در خانه می‌مانند. تا اینجا طاقت آورده‌ام چون بچه‌ها انعطاف نشان می‌دهند، و به من کمک می‌کنند، اما به‌هیچ‌وجه توانایی‌اش را ندارم.”

جولی به‌تازگی در فیلم “کسانی که آرزو می‌کنند بمیرم” ظاهر شده که ۱۴ می ۲۰۲۱ از HBO Max پخش خواهد شد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا