سینمای جهان

بن استیلر یک پادکست را فیلم می‌کند

بن استیلر کارگردانی یک فیلم با موضوع رسوایی سیاسی دهه ۷۰ میلادی در آمریکا را برعهده گرفت.

به نقل از ورایتی، بن استیلر قرار است. کارگردانی فیلم «مرد با کیف» را که یک اقتباس سینمایی از پادکست موفق راشل مادو است، برعهده بگیرد. این فیلم را فوکس فیچرز می سازد.

بن استیلر بازیگر فیلم های کمدی آمریکایی در کنار کارگردانی فیلم، مسئولیت نوشتن فیلمنامه را به همراه آدام پرلمن و مایک یارویتز برعهده دارد.

مادو کتاب «مرد با کیف» را بعد از انتشار پادکست آن در سال ۲۰۱۹ به رشته تحریر در آورد.

تا به این لحظه هیچ یک از اعضای گروه بازیگری این فیلم مشخص نشده است.

«مرد با کیف» داستان یکی از شرم آورترین رسوایی های سیاسی مربوط به رشوه دهی در تاریخ ایالات متحده آمریکاست. قصه این فیلم حول رسوایی سال ۱۹۷۳ اسپیرو آگنیو معاون ریچارد نیکسون رییس جمهوری آمریکا می چرخد.

اتفاقات پادکست مادو مربوط به ۴۵ سال پیش است. و در آن به کاوش درباره پرونده ای مملو از توطئه، فساد و پاکت های پول مرموز می پردازد.

بن استیلر به تازگی سریال کوتاهی را برای شوتایم تحت نام «فرار به دانمورا» کارگردانی کرده است. که برای بازیگرانش بیسیو دل تورو، پاتریشیا آرکت و پل دانو نامزدی امی به ارمغان آورد. این بازیگر همینطور فیلم «لندن» را در آستانه نمایش دارد. که در آن اسکار آیزاک در نقش اصلی ظاهر شده است.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا