سینمای جهان

آل پاچینو و جرد لتو در نقش پدر و پسر

در فیلم بعدی ریدلی اسکات تحت عنوان «گوچی» آل پاچینو و جرد لتو دو بازیگر اسکاری سینما در نقش پدر و پسر ظاهر می شوند.

به نقل از مووی‌وب، در فیلم «گوچی» اثر بعدی ریدلی اسکات دو بازیگر برنده اسکار یعنی آل پاچینو و جرد لتو در نقش پدر و پسر ظاهر می شوند.

در فیلم زندگینامه ای «گوچی»، ریدلی اسکات قرار است. از جمع کثیری از بازیگرهای معروف سینما استفاده کند. حالا در یک گفتگوی تازه، جرد لتو بازیگر این فیلم از نقشش و همینطور زمان تولید این فیلم صحبت کرده است.

این بازیگر برنده اسکار نقش مکمل مرد درباره این فیلم گفت: هنوز فیلمبرداری را شروع نکرده ایم. ما تنها در مرحله آماده سازی هستیم.

لتو افزود: فکر کنم حدود ۴۰ روز دیگر فیلمبرداری در ایتالیا آغاز شود. بنابراین خیلی هیجان انگیز و جذاب است. ریدلی (اسکات) یکی از کارگردان های محبوب من است. و آل پاچینو هم قرار است نقش پدر من را بازی کند، این هم یک سرگرمی دیگر است.

در فیلم «گوچی» لیدی گاگا در نقش اصلی ظاهر می شود، آدام درایور بازیگر نامزد اسکار فیلم «داستان ازدواج»، جرد لتو، آل پاچینو و جرمی آیرونز که به تازگی جای رابرت دنیرو را در این فیلم گرفته دیگر بازیگران این اثر هستند. جک هیوستن و ریو کارنی نیز در حال مذاکره برای حضور در این فیلم هستند.

فیلم «گوچی» را کمپانی MGM خریداری کرده است. ریدلی اسکات کارگردان فیلم های «بلید رانر» و «گلادیاتور» نیز قرار است. آن را براساس فیلمنامه ای از روبرتو بنتی‌وگنا کارگردانی کند.

تا به امروز برای فیلم «گوچی» تاریخ اکرانی مشخص نشده است. اما گفته می شود. MGM و اسکات هدف شان نمایش فیلم در سالن های سینما در ماه نوامبر امسال است. البته اگر وضعیت موجود در جهان یعنی همان مساله بیماری همه گیر کرونا اجازه دهد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا