سینمای جهان

جنیفر لوپز و حسرتی که بر دلش ماند

جنیفر لوپز با فیلم "اغواگران" نامزد گلدن گلوب، ایندی اسپریت، و اتحادیه بازیگران شده بود، اما در اسکار توفیقی کسب نکرد.

فیلم “اغواگران” به کارگردانی “لورین اسکافاریا” با بودجه‌ ۲۰ میلیون دلاری به تولید رسید. و در سراسر دنیا ۱۵۷ میلیون دلار فروخت. این فیلم در فصل اهدای جوایز سال گذشته نامزد بهترین فیلم از “جوایز گاتهام” شد. و چندین نامزدی بازیگری برای “جنیفر لوپز” به همراه داشت.

جنیفر لوپز برای بازی در نقش یک استریپر کهنه‌کار در این فیلم، بهترین نقدهای دوران بازیگری‌اش را دریافت کرد. اما به‌رغم کسب نامزدی گلدن گلوب، اتحادیه بازیگران و ایندی اسپریت، دست از نامزدی اسکار کوتاه ماند. بی‌توجهی آکادمی به جنیفر لوپز یکی از بزرگ‌ترین غفلت‌های فصل اهدای جوایز سال گذشته دانسته می‌شد. جنیفر لوپز به تازگی در مصاحبه با مجله‌ی “الور” از آن بی‌توجهی گفته است.

لوپز می‌گوید: “چند روز پیش در این مورد حرف می‌زدیم. الین [گلداسمیت توماس همکار تهیه‌کننده] فهرستی تهیه کرده از تمامی نامزدی‌ها و جوایز فیلم در آن فصل. اما وقتی به اسکار می‌رسد. غیبتش واضح است. دردناک بود.”

لوپز اضافه می‌کند. “می‌گفتم: “وقتی همه به تو فکر می‌کنند باید نامزد شوی اما نشده‌ای. این یعنی چه؟ آیا واقعی است؟ دیگر نامزدی‌ها واقعی است. و این نه؟” به جایی رسید. که فکر می‌کردم: “این دلیل بازیگری من نیست. فعالیت من به این دلیل نیست. که ۱۰ جایزه‌ی اسکار و ۲۰ جایزه گرمی روی طاقچه بگذارم.”

لوپز به فاصله‌ی کوتاهی پس از مراسم اسکار ۲۰۲۰ در مصاحبه با “اپرا وینفری” به صراحت از نادیده‌گرفته‌شدن بازی‌اش از سوی آکادمی گفت: “احساس می‌کنم. که کمی همه را ناامید کرده‌ام.” او اضافه کرده بود: “غمگین بودم. کمی غمگین بودم از اینکه تلاش زیادی برای موفقیت فیلم صورت گرفت. بسیاری دیگر از جشنواره‌ها به من توجه کردند. بیش از هر زمان دیگری در دوران بازیگری‌ام  و بسیاری پیش‌بینی می‌کردند. که من نامزد اسکار شوم و فکر می‌کردند. اگر این اتفاق‌ روی ندهد دیوانگی است. وقتی مقالات را می‌خواندم فکر می‌کردم خدای من آیا ممکن است؟ اما بعد این اتفاق نیفتاد و مرا کمی ناامید کرد.”

“جنیفر لوپز” چندین پروژه‌ی جدید در حال پیشرفت دارد. او در “با من ازدواج کن” (Marry Me) که به فوریه ۲۰۲۲ موکول شده مقابل “اوون ویلسون” دیده خواهد شد و به زودی در “ازدواج ناگهانی” (Shotgun Wedding) جلوی دوربین می‌رود. در هفته‌های اخیر گزارش شد که او در فیلم “مادر” (The Mother) نت‌فلیکس نقش یک آدمکش حرفه‌ای را بازی می‌کند.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا