سینمای جهان

فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن 7» به دلیل کرونا متوقف شد

یکی از منابع ادعا می‌کند تولید فیلم "ماموریت غیرممکن" با مشکل دیگری مواجه شده و در میان عوامل و بازیگران اختلافاتی درگرفته است

فیلمبرداری “مأموریت غیرممکن ۷” (Mission: Impossible 7) به کارگردانی کریستفر مک‌کواری برای چندمین مرتبه به دلیل مشکلات ناشی از ویروس کرونا به تعویق افتاد.

تولید این دنباله و قسمت هشتم که قرار است. به صورت همزمان ضبط شوند اخیراً پس از چندین وقفه ادامه پیدا کرده. و بعضی از صحنه‌های آن در خاورمیانه فیلمبرداری شده بود. منابع نزدیک به پروژه می‌گویند. “تام کروز” بازیگر و تهیه‌کننده‌ی چندگانه یک بار دیگر تولید را متوقف کرده. و از عوامل خواسته پیش از آنکه محدودیت‌های سفر به بریتانیا اجرا شود، به خانه بازگردند.

یکی از منابع ادعا می‌کند: “تولید فیلم با مشکل دیگری مواجه شده و در میان عوامل و بازیگران اختلافاتی درگرفته است.” او اضافه می‌کند. که قانون قرنطینه در یک هتل با استقبال عوامل همراه نشده و آن‌ها درخواست کرده‌اند. پیش از آنکه تغییری در قوانین و محدودیت‌های سفر به بریتانیا اعمال شود. به خانه بازگردند. به این ترتیب استودیو چاره‌ای جز توقف فیلمبرداری نداشته است.

این هفته وزارت بهداشت بریتانیا اعلام کرد. مسافرینی که از ۳۳ کشور مشخص به انگلستان بیایندبه خاطر کرونا باید به مدت ۱۰ روز در یک هتل قرنطینه شوند. این منبع می‌گوید: “روحیه بسیار پایین است و عوامل جوان‌تری که درآمد زیادی ندارند. احساس می‌کنند. که این کار ارزشش را ندارد.”

“سایمون پگ” و “هیلی آت‌ول” بریتانیایی از جمله دیگر بازیگران “مأموریت غیرممکن ۷” خواهند بود. تولید این پروژه اولین بار در ماه فوریه سال ۲۰۲۰ آغاز شد. و با شیوع پاندمی در ایتالیا یکی از اولین فیلم‌های هالیوودی بود که به حالت تعلیق درآمد.

در ماه سپتامبر گذشته گزارش شد. که کروز نزدیک به ۵۰۰ هزار پوند برای اجاره‌ی یک کشتی در نروژ پرداخت کرده. تا از آن به عنوان هتل برای عوامل استفاده کند. این فیلم در ماه دسامبر نیز با حواشی زیادی مواجه شد. وقتی که فایل صوتی پرخاش کروز به عواملی که فاصله‌گیری اجتماعی را رعایت نکرده بودند. منتشر شد. کروز سپس به صورت زودهنگام به تعطیلات رفت و بعد گزارش شد. که او برای نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی چند ربات با هوش مصنوعی خریداری کرده است.

“مأموریت غیرممکن ۷” ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ و پس از گذشت سه سال از “فال‌اوت” (Fallout) اکران خواهد شد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا