سینمای جهان

شرط دواین جانسون برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری

دواین جانسون می‌گوید "این تصمیم به مردم بستگی دارد. بنابراین صبر می‌کنم و گوش فرامی‌دهم."

دواین جانسون در مصاحبه‌ جدیدی از احتمال رقابت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفته است. او به “یو‌اس‌ای تودی” می‌گوید: “حاضرم برای ریاست جمهوری در آینده رقابت کنم. اگر این چیزی است. که مردم می‌خواهند. این را واقعاً جدی می‌گویم، و با این پاسخ نمی‌خواهم گستاخی کنم.”

ستاره‌ی “جومانجی” (Jumanji) این روزها در حال انجام مصاحبه‌های مطبوعاتی برای معرفی سریال جدید “راک جوان” (Young Rock) شبکه‌ی NBC است. جانسون در سال ۲۰۳۲ این سریال برای ریاست جمهوری رقابت می‌کند. اما در زندگی واقعی جانسون می‌گوید این تصمیم “به مردم بستگی دارد. بنابراین صبر می‌کنم و گوش فرامی‌دهم.”

این بازیگر و کشتی‌گیر سابق در سال ۲۰۱۷ گفته بود که احتمال دارد. برای رئیس جمهور شدن به رقابت بپردازد. دواین جانسون در آن زمان به مجله‌ی GQ گفت: “یک سال قبل، این بحث بیشتر و بیشتر مطرح می‌شد. نوعی حس دلگرمی به وجود آمد. و باعث شد به خانه روم و فکر کنم: “اجازه دهید در مورد پاسخم واقعاً تجدید نظر کنم و جوابی دهم که بر اساس واقعیت و محترمانه باشد.””

دواین جانسون اخیراً از “جو بایدن” حمایت کرده و گفته بود: “به عنوان یک رأی‌دهنده‌ی مستقل با عقاید سنتریسم از سال‌ها قبل، احساس می‌کنم که معاون رئیس جمهور بایدن و سناتور هریس، بهترین انتخاب برای رهبری کشورمان هستند. و من حمایت خود را از آنان به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ایالات متحده اعلام می‌کنم. من هرگز در زندگی‌ و دوران بازیگری‌ام، به شکل عمومی از یک نامزد ریاست جمهوری یا یک معاون رئیس جمهور حمایت نکرده بودم.”

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا