سینمای جهان

تام هاردی در فیلم اکشن “ویرانی”

"ویرانی" فیلم جدید تام هاردی خواهد بود و داستان فیلم در مورد به انحراف کشیده شدن یک معامله‌ی مواد مخدر است.

نت‌فلیکس ضمن امضای قرارداد چند ساله با “گرت اوانز” کارگردان “یورش” (The Raid) برای تولید و کارگردانی چند فیلم اعلام کرد. که اکشن تریلر “ویرانی” (Havoc) با بازی “تام هاردی” اولین پروژه‌ی مشترک شبکه و اوانز خواهد بود.

اوانز نویسنده و کارگردان و نیز تهیه‌کننده‌ی فیلم “ویرانی” برای کمپانی “وان مور وان” خواهد بود. داستان فیلم در مورد به انحراف کشیده شدن یک معامله‌ی مواد مخدر است، وقتی که یک کارآگاه در دنیای زیرزمینی جنایت‌کاران پسر یک سیاست‌مدار را نجات دهد، در حالی که شبکه‌ی عمیقی از فساد و توطئه را کشف می‌کند.

نت‌فلیکس و اوانز مدتی است. که قراردادی منعقد کرده‌اند، اما تمایل داشتند. که تا زمان پیوستن قطعی هاردی به اولین پروژه آن را اعلام نکنند. اوانز و غول شبکه‌های استریمینگ پیش‌تر در فیلم ترسناک “فرستاده” (Apostle) با بازی “دن استیونز” همکاری کرده بودند. پس از آن فیلم،  استایل فیلمسازی کارگردان را دقیقاً مناسب دانست. و با او وارد مذاکره شد.

“مرانتا” (Merantau) و قسمت اول و دوم “یورش” اوانز، هنرهای رزمی اندونزی را به دنیا معرفی کرد. اوانز پس از بازگشت به بریتانیا از اندونزی فیلم “فرستاده” را با بازی استیونز، “مایکل شین” و “لوسی بوینتن” که تماماً در ولز فیلمبرداری شد. را ساخت و در سال ۲۰۱۸ به نت‌فلیکس برد.

او اخیراً سریال درام جنایی “گانگسترهای لندن” (Gangs of London) را برای شبکه‌های اسکای و ای‌ام‌سی پدید آورد. این سریال بهار سال ۲۰۲۰ در بریتانیا و پاییز همان سال در آمریکا پخش شد.

هاردی اخیراً در فیلم “کاپون” (Capone) نقش “ال کاپون” را بازی کرده و به زودی دنباله‌ی “ونوم: بگذار کشتار شود.” (Venom: Let There Be Carnage) نقش “ادی براک” را تکرار می‌کند.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا