سینمای جهان

حال آلن دلون خیلی خوب است

پسر آلن دلون ستاره سینمای فرانسه وضعیت پدرش را خیلی خوب خواند و گفت حال این بازیگر شبیه دوران پیش از سکته دو سال پیشش است.

به نقل از له پوینت، آلن فابین پسر دوم آلن دلون ستاره محبوب سینمای فرانسه در گفتگوی تازه خود نامساعد بودن حال پدرش را تکذیب کرد. و گفت حال آلن دلون مثل روزی است. که از پله های ساختمان جشنواره کن بالا رفته بود.

آلن فابین دلون در این باره گفت: وقتی در خبرهای شما به نقل از برادرم شنیدم که حال پدرمان رو به ضعف نهاده و وضعیت جسمانی‌اش تنزل کرده بسیار عصبی شدم.

او افزود: پدرم خیلی خوب است، او اکنون از لحاظ فیزیکی در همان وضعیتی قرار دارد. که در سال ۲۰۱۹ از پله های ساختمان جشنواره کن بالا می رفت.

آلن دلون سال ۲۰۱۹ چند مدت پیش از آنکه به سکته مغزی دچار شود. در جشنواره کن حضور پیدا کرده و جایزه افتخاری نخل طلای این جشنواره را دریافت کرده بود.

پسر ۲۶ ساله ستاره «سامورایی» در ادامه وضعیت پدرش را اینگونه تشریح کرد: او می تواند راه برود، صحبت کند، هوش و ذکاوت دارد. و اکنون دارد. در محل اقامتش به عنوان مردی که دیگر چیزی برای اثبات کردن ندارد، از زندگی لذت می برد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا