سینمای جهان

همکاری دیوید بکام با دیزنی+

ستاره سابق دنیای فوتبال به ساخت برنامه‌های تلویزیونی روی آورده است.

دیوید بکام در حال مذاکره با دیزنی+ است. تا یک برنامه‌ تلویزیونی برای دیزنی+ تولید کند. او در این برنامه مربی گروهی از فوتبالیست‌های جوان در لندن خواهد بود.

این مجموعه‌ تلویزیونی هنوز چراغ سبز دریافت نکرده، اما نشریه “سان” گزارش داده است. که تهیه‌کنندگان از منطقه‌ی هکنی مارشز که مهد فوتبال چمنی لندن است دیدن کرده‌اند.

در گزارش “سان” آمده است. که دیوید بکام راهنمای جوانان این منطقه خواهد بود چرا که خود در حواشی لیتون‌استون لندن بزرگ شده در نهایت کاپیتان تیم ملی انگلستان شده است. تولید پروژه از تابستان آینده آغاز خواهد شد. تهیه‌کنندگان برنامه معرفی نشده‌اند. اما بکام مالک کمپانی فیلمسازی “استودیو ۹۹” است. و اخیراً با نت‌فلیکس برای تولید مستندی در مورد زندگی خود قرارداد بسته.

دیزنی+ اواسط فوریه اعلام کرد. که ۱۰ عنوان تلویزیونی اریجینال اروپایی از جمله چندین درام، کمدی و مستند فرانسوی، آلمانی، هلندی و ایتالیایی را به تولید می‌رساند. انتظار می‌رود این شبکه به زودی از عناوین بریتانیایی خود نیز رونمایی کند.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا