سینمای جهان

چهار بازیگر جدید به فیلم  مارتین اسکورسیزی پیوستند

چهار بازیگر بومی به پروژه جدید کنجکاوی برانگیز «قاتلان ماه کامل» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی پیوستند.

به نقل ازهالیوود ریپورتر، تانتو کاردینال، کارا جاد میرز، جانائه کالینز و جیلیان دیون چهار بازیگر زن بومی هستند. که به تازگی به تیم بازیگری فیلم «قاتلان ماه کامل» محصول اپل به کارگردانی مارتین اسکورسیزی پیوسته اند.

میرز، کالینز و دیون هر سه قرار است. نقش خواهران کاراکتر مالی برکهارت را بازی کنند. پیش این اعلام شد. لیلی گلادستون بازیگر نقش مالی برکهارت (همسر لئوناردو دی کاپریو) است. نقش مادر این چهار خواهر را هم تانتو کاردینال بازیگر کهنه کار فیلم «با گرگ ها می رقصد» بازی می کند.

لئوناردو دی کاپریو، جسی پلمونس و لیلی گلادستون پیش این نامشان به عنوان بازیگران فیلم اعلام شده است.

مارتین اسکورسیزی «قاتلان ماه کامل» را براساس فیلمنامه ای از اریک راث می سازد.

«قاتلان ماه کامل» براساس کتاب پرفروش دیوید گران به همین نام به تهیه کنندگی کمپانی اپل ساخته می شود. داستان این فیلم در دهه ۲۰ میلادی در ایالت اوکلاهاما می گذرد. فیلم روایت قتل های متوالی سرخپوستان بومی قوم اوسیج است. که در دوره ای به ثروتمندترین مردم دنیا مبدل شده بودند. این افراد که در زیر زمین های شان نفت پیدا شده بود، در آن دوره به شکل مرموزی یکی یکی کشته می شدند، اداره تحقیقات فدرال آمریکا که تازه در آن زمان شکل گرفته بود پرونده این اتفاقات را که یکی از شنیع ترین جنایات تاریخ آمریکاست سرانجام به نتیجه رساند.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا