سینمای جهان

«سرزمین آوارگان» به انتخاب انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا

جایزه اصلی انجمن تهیه کنندگان آمریکا به فیلم «سرزمین آوارگان» اهدا شد.

 به نقل از ورایتی، انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا (PGA) برندگان جوایز خود را معرفی کردند. و جایزه بهترین تهیه کننده فیلم را به «سرزمین آوارگان» ساخته کلویی ژائو اهدا کردند. به این ترتیب شانس این فیلم برای دریافت اسکار بهترین تهیه‌کنندگی و بهترین فیلم از همیشه بیشتر شد.

«زن جوان نوید بخش» به کارگردانی امرالد فنل، «میناری» به کارگردانی لی آیزاک چانگ، «منک» ساخته دیوید فینچر، «بورات ۲» ساخته ساشا بارون کوهن، «بلک باتم ما رینی» ساخته جورج سی وولف و «دادگاه شیکاگو ۷» ساخته آرون سورکین شماری از رقبای «سرزمین آوارگان» در این جوایز بودند.

سال پیش «۱۹۱۷» ساخته سم مندس با وجود برنده شدن جایزه انجمن تهیه‌کنندگان و انجمن کارگردان‌ها، جایزه اسکار را به «انگل» واگذار کرد. «انگل» آن زمان تنها موفق شده بود. تا جایزه بهترین گروه بازیگران را از انجمن بازیگران دریافت کند.

انیمیشن «روح» ‌از پیکسار موفق به کسب بهترین تهیه‌کنندگی انیمیشن شد.

در بخش تلویزیونی نیز «شیتز کریک» جایزه بهترین سریال کمدی و «تاج» نتفلیکس جایزه بهترین سریال درام را از آن خود کردند.

جایزه بهترین سریال کوتاه به «گامبی وزیر» رسید. و «همیلتون» جایزه بهترین تهیه‌کنندگی برای برنامه‌ای تلویزیونی یا استریم شده را برد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا