سینمای جهان

جانی دپ دوباره باخت

ممکن است دوران افول دپ در هالیوود از راه رسیده باشد، او در دادگاه‌هایش با امبر هرد تقریباً بازنده است.

جانی دپ موفق نشد حکم دادگاه عالی بریتانیا در مورد پرونده‌ی شکایت از نشریه‌ی “سان” که او را “ضارب همسر” سابقش “امبر هرد” خوانده بود برگرداند.

جانی دپ سال گذشته سه هفته در دادگاه لندن حاضر شد. تا دروغ بودن ادعای “سان” را رد کند. دپ ادعا کرد. که اتهامات نشریه و هرد “شیادی طراحی‌شده” است. اما “قاضی اندرو نیکل” اعلام کرد. که جانی دپ در دست کم ۱۲ موقعیت رفتاری خشونت‌آمیز با هرد داشته است.

جانی دپ به دنبال اعلام این حکم به دنبال برگزاری مجدد و کامل دادگاه بود. و ادعا کرد. که قاضی در دستیابی به مدارک ناتوان مانده است. نمایندگان حقوقی این بازیگر کوشیدند. مدارکی علیه هرد دست و پا کنند. تا از اعتبار او به عنوان شاهد بکاهند.

“اندرو کالدکات” وکیل دپ می‌گوید. هرد در مورد این ادعا که ۷ میلیون دلار دریافتی از جانی دپ پس از جدایی را به مراکز خیریه اهدا می‌کند. دروغ گفته و هنوز این کار را نکرده است. این وکیل می‌گوید. “اگر ادعای خیریه در دادگاه مطرح می‌شد. بررسی مدارک خانم هرد توسط قاضی را تحت تأثیر قرار می‌داد.”

نمایندگان نشریه‌ی “سان” نیز می‌گویند. می‌توانست. در دادگاه اول ارائه شود. و حتی در آن صورت هم تأثیری بر حکم نهایی نمی‌داشت. آن‌ها ادعا می‌کنند. که هرد قصد داشته ۷ میلیون دلار دریافتی را در طول ۱۰ سال اهدا کند. امروز پنجشنبه ۲۵ مارس اعلام شد. که درخواست دپ برای بازگرداندن حکم قاضی نیکل رد شده. و دادگاه دیگری برگزار نخواهد شد.

به این ترتیب ممکن است. دوران افول دپ در هالیوود از راه رسیده باشد. او که این روزها در صنعت فیلمسازی به “رادیواکتیو” تشبیه می‌شود، پس از اعلام حکم دادگاه عالی بریتانیا از فیلم “جانوران شگفت‌انگیز ۳” (Fantastic Beasts 3) برادران وارنر و نقش “گلر گریندل‌والد” کنار گذاشته شد و “مدس میکلسن” برای جایگزینی با او به پروژه پیوست.

دادگاه شکایت ۵۰ میلیون دلاری جانی دپ از هرد به اتهام افترازنی اخیراً به ۱۱ آوریل ۲۰۲۲ موکول شده است. هرد نیز شکایت دیگری از دپ به ثبت رسانده و خواهان پرداخت ۱۰۰ میلیون دلار شده تا هزینه‌های دفاع حقوقی در دادگاه لندن پوشش داده شود.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا