سینمای جهان

لندن هم به یکی از محل‌های اسکار ۲۰۲۱ بدل شد

بنا به اعلام آکادمی اسکار، لندن نیز به عنوان یکی محل های برگزاری مراسم اسکار امسال انتخاب شده است.

به نقل از ورایتی، در جلسه روز سه شنبه ۳۰ مارس آکادمی اسکار، استیون سودربرگ یکی از تهیه کنندگان مراسم اسکار امسال اعلام کرد. برای آن دسته از افرادی که به دلیل بحران کرونا قادر به مسافرت به آمریکا نیستند. محل های دیگری در شهرهای لندن و جاهای دیگر اضافه می شود.

سودربرگ و استیسی شر دیگر تهیه کننده مراسم اسکار از وجود دستورالعمل های گیج کننده در رویداد امسال عذرخواهی کردند. و تاکید کردند. که در حال رویارویی با چالش های برگزاری مراسم امسال هستند.

به گفته تهیه کنندگان مراسم، قرار گرفتن لندن به عنوان یکی از محل های برگزاری مراسم قطعی شده است. آنها تاکید کردند مذاکره با سالن های دیگر در شهرهای دیگر ادامه دارد.

بنا به اعلام تهیه کنندگان، تمامی ترانه های اجرایی مراسم امسال در سالن واقع در لس آنجلس انجام می شود و البته هنوز در مورد این موضوع که آیا نامزدها باید ماسک بزنند یا نه تصمیمی اتخاذ نشده است.

نود و سومین دوره جوایز اسکار در ابتدا قرار بود روز ۲۸ فوریه برگزار شود که بدلیل بحران کرونا با ۲ ماه تاخیر یعنی در تاریخ ۲۵ آوریل (بامداد ۶ اردیبهشت) برگزار می شود.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا