سینمای جهان

مورگان فریمن از مردم کشورش خواست که واکسن بزنید

ستاره برنده اسکار با انتشار ویدئویی از مردم کشورش آمریکا درخواست کرد اگر به علم و اگر به او اعتقاد دارند واکسن کرونا دریافت کنند.

مورگان فریمن با شرکت در یک ویدیوی تبلیغاتی عمومی، از مردم کشورش آمریکا خواست واکسن کرونا بزنند.

این بازیگر ۸۳ ساله با همکاری شرکت “ائتلاف خلاق” و کارگروه ملی اضطراری روبان آبی در ویدیویی که برای “پیشگیری از تردید مردم در واکسن زدن” تولید شد، حضور پیدا کرده است.

مورگان فریمن که در خانه نشسته و پشت سرش تصویر کتابخانه دیده می‌شود، در این ویدیو می‌گوید: “من مورگان فریمن‌ هستم. پزشک نیستم اما به علم اعتماد دارم. به من گفته‌اند به دلایلی مردم به تو اعتماد دارند.” او چنین ادامه می‌دهد: “پس آمده‌ام بگویم که به علم اعتماد دارم و واکسن زده‌ام. اگر به من اعتماد دارید واکسن بزنید. در ریاضی به این ویژگی خاصیت توزیعی می‌گویند، خودمانی‌اش می‌شود مراقب یکدیگر بودن. واکسن بزنید! بیاییم با کمک یکدیگر دنیا را ایمن کنیم تا دوباره بتوانیم از زندگی لذت ببریم. خواهش می‌کنم.”

پیش از مورگان فریمن، چهره‌های سرشناس دیگری هم تجربه تزریق واکسن کووید-۱۹ خود را منتشر کرده‌ بودند.

هفته پیش بازیگرانی چون رایان رینولدز و بلیک لیولی واکسن زدند. ستاره مجموعه “ددپول”، معتقدان به نظریه توطئه را مسخره کرد. و به شوخی گفت که “بالاخره فایو جی” شده است.

بیش از ۱۰۰ میلیون آمریکایی تاکنون اولین دز واکسن را دریافت کرده‌اند

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
ایندیپندنت

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا