سینمای ایران

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم فجر 39 تمدید نمی‌شود

مدیر دبیرخانه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر تأکید کرد مهلت ارائه نسخه کامل آثار برای داوری، ۲۰ دی‌ماه است و این زمان تمدید نخواهد شد.

به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، سیمون سیمونیان مدیر دبیرخانه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر گفت: با توجه به همه‌گیری جهانی بیماری کووید ۱۹، شیوه برگزاری جشنواره‌ها منوط به دستور ستاد مبارزه با کرونا است. بنا بر این، شورای سیاستگذاری جشنواره تصمیم گرفت که در شرایط خاص، فیلم‌ها فقط داوری شود. در صورتی که شرایط بهتر شود و ستاد مبارزه با کرونا اجازه دهد. فیلم‌ها برای صاحبان آثار و رسانه‌ها (با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و ظرفیت اعلام شده از طرف ستاد) نمایش داده خواهد شد.

وی افزود: در صورت بازگشایی سالن‌های سینما و بهبود شرایط. فیلم‌های جشنواره همانند سال‌های گذشته برای مردم هم نمایش داده خواهد شد. به همین دلیل با توجه به فرصت کوتاه باقی‌مانده تا آغاز جشنواره. همه فیلم‌های متقاضی و آماده نمایش باید در زمانی فشرده داوری شوند تا دبیرخانه جشنواره امکان برنامه‌ریزی نمایش آثار را داشته باشد.

سیمونیان ادامه داد: از صاحبان آثار و دست‌اندرکاران فنی فیلم‌ها و استودیوها تقاضا می‌کنیم. تا با تلاش مضاعف، نسخه نهایی فیلم‌های ثبت‌نام شده را در موعد مقرر به دبیرخانه جشنواره ارائه دهند. ضمن اینکه امسال بر اساسِ مقرراتِ اعلام‌شده. حداکثر تا ۲۰ دی ماه باید نسخه‌های کامل فیلم‌ها را برای بازبینی و داوری دریافت کنیم. و امکان تمدید فرصت برای تکمیل و ارائه آثار وجود نخواهد داشت.

سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بهمن ماه ۹۹ همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دبیری «سید محمدمهدی طباطبایی‌نژاد» برگزار خواهد شد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا