سینمای ایران

تعداد سینماهای مردمی «فجر ۳۹» افزایش می‌یابد

دبیر انجمن سینماداران بیان کرد سینماهای مردمی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر نسبت به دوره‌های گذشته افزایش پیدا می‌کند.

محمدرضا صابری دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران درباره سینماهایی که در بخش مردمی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور دارند، گفت: سازمان سینمایی به تازگی اعلام کرده است. که بخش مردمی این دوره از جشنواره فیلم فجر با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، ما نیز بر همین اساس برنامه‌هایی را برای برگزاری این بخش آماده کرده‌ایم.

وی بیان کرد: البته با توجه به جلساتی که با دست‌اندرکاران جشنواره و سازمان سینمایی داشتیم. این پیش‌بینی را می‌کردیم. که بخش مردمی جشنواره فیلم فجر با بهتر شدن شرایط کرونا برگزار شود.

دبیر انجمن سینماداران ادامه داد: با توجه به اینکه هر سالنی با قابلیت یک سوم در هر سانس در طول برگزاری جشنواره، فیلم نمایش می‌دهد، تعداد سالن‌های مردمی بیشتر می‌شود. بر همین اساس قرار است. تمام سالن‌های مدرن و سینماهای ممتازی که به روز هستند. و صدا، تصویر و صندلی‌های خوبی دارند، در جشنواره فیلم فجر نمایش فیلم داشته باشند.

وی تاکید کرد: تمام سالن‌ها سینمایی که در این دوره از جشنواره فیلم فجر حضور دارند، بیشتر از گذشته پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، همچنین اعلام شده است. که بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده. تا ساعت ۸ نمایش فیلم‌ها در سینماهای مردمی تمام شود. تا مخاطب تا ساعت منع تردد بتوانند به خانه‌های خود بازگردند.

دبیر انجمن سینماداران توضیح داد: همچنین مابین سانس‌ها حتماً سالن‌ها و صندلی‌ها ضدعفونی می‌شود. تا مشکلی برای حضور مخاطبان در سالن‌های سینما وجود نداشته باشد.

وی ادامه داد: امسال اصلاً بلیت فروشی در سالن‌های سینما وجود ندارد. و مخاطبان می‌توانند. بلیت فیلم‌های مورد علاقه خود را از طریق پلتفورم هایی که اعلام می‌شود، خریداری کنند.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا