سینمای ایران

فاصله سانس‌های فجر در استان‌ها اجازه ضدعفونی را نمی‌دهد

سانس‌بندی نمایش‌های سی‌ونهمین جشنواره ملی فیلم فجر در مراکز استان، امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به مدیران سینماها نمی‌دهد.

فاصله زمانی یک ساعت بین سانس‌ها، با هدف ضدعفونی کردن سالن‌ها و تهویه مناسب پیش‌بینی شده است.

طبق اطلاعات سایت‌های بلیت‌فروشی سی‌ونهمین جشنواره ملی فیلم فجر، نمایش‌های این دوره از جشنواره در سینماهای تهران، در ۳ سانس ۱۲، ۱۵ و ۱۸ برگزار می‌شود.

این در حالی است. که بر اساس اعلام طباطبایی نژاد دبیر سی‌ونهمین جشنواره ملی فیلم فجر، نمایش فیلم‌های این رویداد در مراکز استان در ۳ سانس ۱۴، ۱۶ و ۱۸ برگزار خواهد شد. بنابراین سانس‌هایی که در آن‌ها فیلم‌هایی با حدود ۱۰۰ یا ۱۱۰ دقیقه زمان نمایش داده می‌شود. تنها ۱۰ یا ۲۰ دقیقه با سانس بعدی اختلاف دارند. در این صورت فرصت کافی برای ضدعفونی کردن سالن و تهویه مناسب طبق پروتکل‌های وزارت بهداشت، باقی نمی‌ماند.

مشخص نیست. دبیرخانه جشنواره سی‌ونهم ملی فجر چرا فاصله سانس‌ها را در نمایش‌های شهرستان‌ها به این شکل تنظیم کرده. که در آن امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود ندارد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا