سینمای ایران

عباس یاری و هوشنگ گلمکانی از مجله فیلم رفتند

عباس یاری از تغییر تحولات اساسی در تیم مدیریتی مجله «فیلم» خبر داد.

با درگذشت مسعود مهرابی صاحب امتیاز این مجله که در چند سال اخیر با هوشنگ گلمکانی و عباس یاری دیگر اعضای شکل دهنده هسته مرکزی مدیریت و تحریریه، اختلافاتی هم داشت. حالا خبر رسید. که این ۲ نفر از این مجموعه جدا شدند. و پسر زنده یاد محرابی سکان این نشریه را به دست گرفته است.

مجله «فیلم» به عنوان قدیمی‌ترین مجله سینمایی ایران دچار تغییر تحولات اساسی در تیم مدیریتی خود شد.

عباس یاری در مطلبی اعلام کرد:

«عسل تلخ…

بالاخره شماره اسفندماه مجله فیلم با تیترِ «عسل تلخ» منتشر شد. تلخ هم بود. چون برای اولین بار طی چهل سال عمری که برای انتشارش هزینه کرده بودیم. و در میانه ی حسادت‌ها، فشارها و تنگ‌نظری‌ها، با حمایت‌های خوانندگان و نویسندگانش، بدون تاخیر و با عشق بسیار به دستان پر مهرتان رسیده بود. طی این سال‌ها دوره‌های هولناکی مثل جنگ و موشک و بمب و تحریمِ بخشی از تهیه‌کنندگان و بی‌کاغذی و بی‌پولی را پشت سر گذاشته‌ایم. اما خوشحالیم خاطرات ماندگاری از حضور پرمهر شما در قلب‌مان به یادگار مانده. که با هیچ بهای مادی قابل محاسبه نبوده و نیست.

حالا پانصد و هشتاد و یکمین شمارهٔ ما این بار با یک تاخیر شش روزه، اما به‌«سلامت» منتشر شده است. آرزو می‌کنم. این کشتی با پیاده شدنِ اجباریِ بنیانگذارانش توسط پویا مهرابی، مدیر تازهٔ مجله فیلم که وارث امتیاز پدر شده، با همان سلامت، به راهش ادامه دهد.

به سهم خودم از تمام دوستانِ نویسنده و همکاران اداری و فنی که در تمامی این سال‌ها درکنارم بوده‌اند. ممنون و سپاسگزارم. آرزو می‌کنم. چنانچه خدای نکرده در جریان کار دلگیری‌ای از این حقیر در دل‌شان مانده، حلالم کنند…»

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا