سینمای ایران

طعنه حامد بهداد به سعید راد

با این‌که مدت‌ها از پایان کار سریال «دل» در شبکه نمایش خانگی می‌گذرد، حواشی این مجموعه اما تمامی ندارد و در تازه‌ترین مورد، حامد بهداد درباره آن حرف زده است

حواشی این سریال ازآنجا قوت گرفت که سعید راد به‌عنوان یکی از بازیگران سریال «دل» حرف‌های عجیبی زد. و وقتی با انتقادی مبنی بر این‌که چرا در چنین اثر کم‌مایه‌ای بازی کرده. مواجه شد. گفت اشتباه کرده و سعی می‌کند. چنین کارهایی را نپذیرد. تا به شعور مخاطب توهین نشود.

سعید راد همچنین گفته بود: «پشیمانم در این سریال بازی کردم. امیدوارم هیچ‌وقت این تجربه تکرار نشود. اینها ۲۰قسمت را می‌کنند ۳۰قسمت و ۳۰قسمت را می‌کنند ۵۰ قسمت؛ چون برایشان مردم مهم نیستند. و فکر بیزینس خودشان هستند.»

حالا اما حامد بهداد که با انتقادی مشابه مواجه شده که چرا در دل بازی کرده، حرف‌هایی زده که به‌نوعی طعنه و کنایه هم می‌شود. به سعید راد محسوب‌شان کرد: «مثل بعضی از بازیگرها نیستم که وقتی کاری را انجام می‌دهم. و از یک پل عبور می‌کنم یک پشت پا بزنم و کسانی را که با آنها همکاری کردم آزرده‌خاطر کنم. مسؤولیت هر کاری را که کردم،می‌پذیرم. اگر هم در طول زندگی اشتباهاتی کرده باشم آنها هم قابل جبران و عذرخواهی‌اند. در مورد دل، من ازبس‌که فیلم‌های خشن و خشونت‌بار بازی کرده بودم و ازبس‌که فریاد کشیده بودم فکر می‌کردم لازم دارم تصویری از خودم به‌جا بگذارم یا قصه‌ای را بازی کنم که درراه عشق و محبت و ثبات قدم و صبر و درراه اتصال و وصل باشد و برای خودم تماشاگری جدید تولید کنم. تماشاگری که با قلب ساده خودش قلاب بیندازد و این عشق را دریافت کند. اگر کار ضعیف یا قوی بوده به من مربوط نیست، من کار خودم را انجام داده‌ام.می‌خواستم به‌واسطه ایجاد مهر و محبت با سوژه‌ای عاشقانه بتوانم تماشاگر جدیدی تولید و جذب کنم و با «دل» دلم می‌خواست موضوع دیگری را تجربه کنم.»

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
روزنامه جام جم

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا