موسیقی

«عشق بازیچه تماشا » عرضه شد

قطعه‌ «عشق بازیچه‌ تماشا» با آهنگسازی پیمان خازنی و صدای سالار عقیلی منتشر شد.

تک آهنگ «عشق بازیچه‌ی تماشا» براساس غزلی از مهدی مظاهری با آهنگسازی پیمان خازنی و صدای سالار عقیلی منتشر شد. این اثر یکی از قطعه‌های آلبوم «اینکه دلتنگ توام» است.

کریم قربانی (نوازنده ویلنسل)، میثم مروستی (نوازنده ویلن)، پیام سوری (نوازنده پیانو)، فرشید حفظی‌فر (نوازنده ابوا) و پریسا دلفانی (همخوان سوپرانو) در این قطعه هنرنمایی کرده‌اند.

محمدعلی بهمنی از شاعران و ترانه سرایان مطرح کشورمان پیش تر درباره‌ آهنگ «عشق بازیچه‌ تماشا» نوشته بود:

اگر این آلبوم را تا این لحظه نشنیده‌اید. پیشنهاد می‌کنم. در این روزهای کرونایی، این رپرتوار ایرانی را با شنیدن این موسیقی آغاز کنید. که موسیقی آن اثر پیمان خازنی و شعرش از مهدی مظاهری است. و بر اساس غزلی بنا شده است. که دارای جنبه‌های بالای موسیقیایی و اجتماعی است. غزلی که به نوعی شاخصه‌ این شاعر جوان محسوب می‌شود. و شاید بتوان گفت این قطعه محور زیبایی شناسی این مجموعه به حساب می‌آید.

 انتخاب این اثر در میان این آلبوم به خاطر یکپارچگی آن است. که از ابتدا تا انتها از یک مسیر واحد آغاز و پایان می‌یابد. و ما با یک ملودی پردازی چند تکه و شاید بهتر باشد. بگویم تکه تکه به هم متصل شده، مواجه نیستیم.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا