تئاتر

ادای احترام بهناز جعفری به پرویز پورحسینی

بهناز جعفری، هنگام دریافت جایزه بازیگری از جشنواره تئاتر فجر۳۹، با ادای احترام به پرویز پورحسینی، خواستار یک دقیقه سکوت برای آن بازیگر فقید شد.

آیین پایانی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، شامگاه دوشنبه ۲۰ بهمن در تالار وحدت برگزار شد. در بخش مسابقه تله ‌تئاتر این جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه بهترین بازیگری زن به بهناز جعفری برای بازی در نمایش «آینه یک روز زنده است» اهدا شد.

بهناز جعفری پس از کسب جایزه‌اش در سخنانی گفت: «امشب احساس غریبی می‌کنم، احساس می‌کنم این جشن یک جشن غریب است. از همه منافذ این سالن، سوز غریبی می‌آید، خواهش می‌کنم دست به دست هم بدهیم این فاصله‌ها را برداریم.»

او افزود: «دل همه ما برای صحنه و تئاتر تنگ شده است. دلم می‌خواهد امشب، از پرویز پورحسینی نام ببرم. خواهش می‌کنم یک دقیقه به احترام او سکوت کنیم.»

جعفری با اشاره به نسل جدید بازیگران و عوامل تئاتر حاضر در جشنواره سی و نهم گفت: «این نسل جدید با شور و هیجان و انرژی آمده‌اند. دلم برای این همه شور و هیجان تنگ شده بود. با هم به احترام تمام عزیزان از دست رفته یک دقیقه سکوت کنیم و برای آینده بهتر تئاتر تلاش کنیم.»

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
خبر آنلاین

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا