تلویزیون

تصمیم تلویزیون برای ساخت «پایتخت 7» جدی شد

در شرایطی که در مقطعی از سال زمزمه ساخت سری هفتم از سریال «پایتخت» به گوش می رسید، در نهایت تلویزیون نوروز ۱۴۰۰ به پخش قسمت های جدید و باقیمانده از فصل ششم این سریال اکتفا کرد.

شبکه اول سیما مدتی است. که بازپخش خلاصه قسمت های سری ششم از مجموعه نوروزی «پایتخت» را آغاز کرده. و قرار است. در ادامه در روزهای ۲۹ و ۳۰ اسفند ماه  دو قسمتی که وعده ساخت آن در همان نوروز ۹۹ داده شده بود. را روی آنتن ببرد.

این قسمت های جدید تحت تاثیر کرونا، به موضوعاتی در این ارتباط خواهد پرداخت.

اما در شرایطی که در مقطعی از نیمه دوم سال، خبر ساخت «پایتخت ۷» برای نوروز ۱۴۰۰ به گوش می رسید. در نهایت حاشیه هایی چون اعلام درخواست دستمزد بالا توسط برخی عوامل توسط تعدادی از رسانه ها و همچنین تاکید بر حذف عده ای دیگر از بازیگران از سوی تلویزیون، در نهایت سازندگان را به اعلام خبری مبنی بر انصراف از ساخت رهنمون کرد.

پس از آن تا مدتی خبری از ساخت «پایتخت ۷» نبود. تا اینکه از سوی گروه سازندگان اعلام شد. که طبق وعده ای که به مخاطبان برای تولید قسمت های پایانی سری ششم داده اند. این قسمت ها قرار است ساخته شود.

تلویزیون زمان پخش را انتهای سال ۹۹ اعلام کرد. و در ادامه هم تاریخ دقیق، دو روز پایانی اسفند ماه اعلام شد. اما در این فاصله رییس صداوسیما هم در دیداری با سیروس مقدم  کارگردان پایتخت  گفت وگویی را درباره سکانس حاشیه دار فصل ششم و همچنین ادامه ساخت «پایتخت ۷» انجام دادند.

در نهایت امروز ـ ۲۳ اسفند ماه ـ حمید شاه آبادی، معاون سیما که برای اعلام برنامه های نوروزی تلویزیون در جمع خبرنگاران حاضر شده بود،

در پاسخ به پرسشی درباره ساخت «پایتخت ۷» اینگونه عنوان کرد:

«تصمیم ما برای ساخت «پایتخت ۷» جدی است. صحبت ها انجام شده و ما فقط به خاطر اینکه عجله ای نشود. و فیلمنامه به درستی نوشته شود، «پایتخت ۷» را برای نوروز ۱۴۰۰ نداشتیم. چراکه برای ما محتوا و فیلمنامه بسیار مهم است.»

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
ایسنا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا