سینمای جهان

دیزنی لایواکشن «گربه های اشرافی» را می‌سازد

کمپانی دیزنی تصمیم دارد لایواکشن اثر کلاسیک «گربه های اشرافی» را بسازد.

به نقل از ورایتی، کمپانی دیزنی در مراحل اولیه ساخت یک اقتباس لایواکشن از انیمیشن کلاسیک «گربه های اشرافی» است. این خبر را منابع نزدیک به پروژه فاش کرده اند.

ویل گلاک کارگردان «پیتر خرگوشه» (Peter Rabbit) و کیت بونین، نویسنده انیمیشن «به‌پیش» (Onward)، قرار است فیلم‌نامه این کار را بنویسند. گلاک همچنین تهیه‌کنندگی این کار را برعهده دارد.

داستان انیمیشن سال ۱۹۷۰ «گربه های اشرافی» در پاریس فرانسه می گذرد. این انیمیشن داستان زنی دارای یک گربه و چندین بچه‌گربه است که در بهترین شرایط زندگی می‌کنند. این زن علاوه بر این گربه‌ها خدمتکاری به نام ادگار نیز دارد و این اشخاص تنها کسانی هستند که همراه وی زندگی می کنند، زن با فراخواندن وکیلش و تنظیم وصیت‌نامه‌اش مبنی بر اعطای کل اموالش پس از مرگ به گربه‌ها و متوجه‌شدن این موضوع از سوی ادگار باعث می‌شود که ادگار به فکر نابودی گربه‌ها بیفتد و آنان را در شبی می‌ دزد و به مکانی دوردست در بیرون از شهر می‌برد.

«گربه های اشرافی» در سال ۱۹۷۰ با فروش ۱۹۱ میلیون دلاری اش در گیشه یک موفقیت برای دیزنی به ارمغان آورد. این انیمیشن همینطور امروزه با چندین ترانه مشهورش به یاد آورده می شود.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا