سینمای جهان

تمجید نولان از تام هاردی

نولان نقش‌آفرینی تام هاردی را با مارلون براندو مقایسه می‌کند و می‌گوید بازی تام هاردی در نقش "بین" در فیلم "شوالیه تاریکی برمی‌خیزد" "کاملاً قدر دانسته نشده."

کریستفر نولان در مصاحبه‌های مطبوعاتی خود همزمان با انتشار “تنت” (Tenet) در پلتفرم‌های دیجیتال، بیشتر به مدل پخش جدید برادران وارنر معترض شده، اما گاهی هم در مورد فیلم‌های قبلی‌اش در مقام کارگردان مسائلی را مطرح می‌کند. او به‌تازگی در مصاحبه با پادکست “هپی. سد. کانفیوزد” ام‌تی‌وی، گفته است که بازی “تام هاردی” در نقش “بین” در فیلم “شوالیه تاریکی برمی‌خیزد” هنوز از سوی مردم و منتقدین “کاملاً قدر دانسته نشده.”

نولان می‌گوید: “کاری که تام هاردی با آن شخصیت کرد هنوز کاملاً قدر دانسته نشده. یک نمایش فوق‌العاده و واقعاً شگفت‌انگیز است. صدا، رابطه‌ میان دیدن چشم و ابرو به تنهایی. بحث‌های زیادی در مورد ماسک داشتیم و اینکه چه چیزی را نشان دهد و چه چیزی را نه، و به یاد می‌آورم که او انگشتش را روی شقیقه و ابرویش گذاشت و گفت: “ممکن است این قسمت را به من بدهی تا بازی کنم؟ اجازه بده مردم این را ببینند.”

نولان اضافه می‌کند: “در فیلم آن نوع ابروی مارلون براندویی را دیدید که انواع و اقسام [احساسات] شیطانی را بیان می‌کرد.”

اگرچه بسیاری از منتقدین و سینماروها تحت تأثیر خصوصیات جسمانی شخصیت “بین” قرار گرفتند. اما بیشتر توجهات به این مسئله معطوف شده بود که شنیدن دیالوگ‌های شخصیت دشوار است. نولان پیشتر گفته بود که حتی بعضی از همکارانش با او تماس گرفته و از شنیده نشدن دیالوگ‌ها در فیلم‌هایش شکایت کرده‌اند.

نولان در بخش دیگری از مصاحبه از فیلم “بیگانه ۳” (Alien 3) “دیوید فینچر” ستایش می‌کند.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا