سینمای جهان

آستین باتلر برای فیلم «الویس پریسلی» انتخاب شد

آستین باتلر در این فیلم نقش "پادشاه راک اند رول" را بازی کرده و هنکس ایفاگر نقش "کلونل تام پارکر" مدیر برنامه‌های الویس است.

کلوین هریسون جونیور در فیلم بیوگرافیکال “الویس پریسلی” به کارگردانی “باز لورمن” نقش “بی.بی. کینگ” را بازی می‌کند. تولید این فیلم در ماه مارس با مبتلا شدن “تام هنکس” به کووید-۱۹ متوقف شد و پس از شش ماه وقفه از سپتامبر گذشته در استرالیا ادامه پیدا کرد.

“آستین باتلر” در این فیلم نقش “پادشاه راک اند رول” را بازی کرده و هنکس ایفاگر نقش “کلونل تام پارکر” مدیر برنامه‌های الویس است. هریسون جونیور اخیراً در فیلم “عکس”، “نت بالا” و “دادگاه شیکاگو ۷” دیده شده و در فیلم لورمن نقش “بی.بی. کینگ” یا “پادشاه بلوز” را بازی می‌کند. او قرار است در فیلم “سیرانو” مقابل “پیتر دینکلج” نیز نقش‌آفرینی کند.

فیلمنامه‌ی این پروژه توسط “کرگ پی‌یرس” و لورمن به نگارش درآمده و رابطه‌ی پیچیده میان پرسلی و پارکر در طول ۲۰ سال، از ظهور و شهرت پرسلی و محبوبیت بی‌سابقه‌اش را روایت می‌کند. یکی از شخصیت‌های کلیدی در این مسیر و در زندگی الویس “پریسلا پرسلی” با بازی “الیویا دی‌یانگ” بود.

لورمن تابستان سال گذشته در مورد انتخاب باتلر گفته بود: “می‌دانستم که اگر در انتخاب بازیگر دقیقاً درست عمل نکنم نمی‌توانم چنین فیلمی بسازم، بنابراین به دنبال بازیگری گشتیم که حرکات منحصر به فرد و کیفیات خوانندگی این ستاره‌ی بی‌همتا و همچنین درون آسیب‌پذیرش را به یاد بیاورد. در مراحل انتخاب بازیگر این افتخار را داشتم که با بازیگران بااستعداد زیادی برخورد کنم. در مورد نقش باتلر در نمایش برادوی “مرد یخین می‌آید” در مقابل “دنزل واشینگتن” چیزهایی شنیده بودم و پس از گذراندن مراحل تست بازیگری و نوازندگی و اجرا، به روشنی دانستم که بازیگری را یافته‌ام که می‌تواند روح یکی از به‌یادماندنی‌ترین خوانندگان دنیا را تجسم کند.”

“الویس” ۵ نوامبر سال ۲۰۲۱ در آمریکا اکران خواهد شود.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا