سینمای جهان

واکین فینیکس به عنوان اهدا کننده جوایز امسال گلدن گلوب

در حالی که گلدن گلوب از نامزدهای امسال خواسته در خانه‌شان بمانند و تماشاگر مراسم اهدای جوایز باشند از چهره‌های مشهوری چون خواکین فینیکس به عنوان اهدا کنندگان جوایز امسال نام برده شده است.

به نقل از ورایتی، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود از نامزدهای هفتادو هشتمین دوره گلدن گلوب خواسته است تا برای حفظ امنیت خود و دیگران در منزل بمانند. همچنین از شماری از بازیگران به عنوان ارایه کنندگان جوایز امسال یاد شده که شامل آوکوافینا، سینتیا اریوو، واکین فینیکس، کریستن ویگ، آنی مامولو و رنه زلوگر هستند.

در حالی که هفته پیش از اهدا کنندگان جوایز درخواست شده بود. در شب بزرگ اهدای مراسم در بورلی هیلتون یا «رین‌بو روم» نیویورک حاضر شوند، اما موضوع برای نامزدها متفاوت است. و از آن‌ها خواسته شده برای دریافت جایزه و ارایه سخنرانی دریافت آن، نه تنها در خانه بمانند. بلکه از گردهمایی با دوستان و دیگر اعضای خانواده خوددداری کنند.

به عبارت دیگر برگزارکنندگان گلدن گلوب نمی‌خواهند شاهد گردهمایی‌هایی مانند آن چیزی باشند. که بازیگران «شیتز کریک» برای مراسم امی انجام دادند. و همه با هم در یک رویداد در تورنتو جمع شدند.

به این منظور تهیه کننده گلدن گلوب در نامه‌ای خطاب به نامزدها که سه‌شنبه بعداز ظهر از طریق ای‌میل به دستشان رسید به آنها گفته «مهم‌ترین هدف ما این است که روند اجرای مراسم گلدن گلوب 2021 صحیح و سالم برگزار شود.»

مراسم گلدن گلوب امسال به میزبانی ایمی پولر از بورلی هیلتون در بورلی هیلز لس‌انجلس و تینا فی از رین‌بو روم در نیویورک انجام می‌شود.

هفته پیش از اهدا کنندگان جوایز خواسته شد تا به میل خود در یکی از این ۲ مکان حضور یابند. در این مراسم پروتکل‌های بهداشتی کووید به شدت رعایت می‌شود.

مراسم گلدن گلوب ۲۸ فوریه ساعت ۵ بعداز ظهر به وقت محلی (بامداد دوشنبه ۱۱ اسفند) برگزار می‌شود. این مراسم به صورت سنتی باید اوایل ژانویه برگزار می‌شد اما به دلیل کرونا به تعویق افتاد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا