سینمای جهان

فصل ششم پیکی بلایندرز استارت خورد

سریال "پیکی بلایندرز" داستانی در مورد دار و دسته‌ "تامی شلبی" و خانواده‌اش روایت می‌کند که امپراطوری خود را در بیرمنگام و فراسوی مرزهای این شهر بنا می‌کنند.

مراحل پایانی آماده‌سازی محل فیلمبرداری فصل ششم “پیکی بلایندرز” (Peaky Blinders) در شهر منچستر انجام شد. بازیگران این سریال در اسکاتلند جلوی دوربین رفته‌اند. اما عوامل دیگری در منطقه‌ی تاریخی کسل‌فیلد منچستر مشغول آماده‌سازی صحنه بودند. با این حال داستان این سریال درام گانگستری در شهر بیرمنگام روی می‌دهد.

برای اپیزودهای جدید داربست‌های چوبی زیر یک پل راه‌آهن احداث شده. تا یک ایستگاه کار شبیه‌سازی شود، در حالی که چند نشان تاریخی نیز در حوالی این منطقه مشاهده شده است. این صحنه‌ها کارگاه‌های دوران انقلاب صنعتی بریتانیا را به تصویر خواهد کشید. در یکی از تصاویری که “دیلی میل” منتشر کرده، انبوهی از زغال به چشم می‌خورد.

در تصاویر دیگر چرخ‌ها و چرخ‌دنده‌های بسیار بزرگ، بشکه، کیسه و بطری‌های پراکنده دیده می‌شوند. بعضی از تجهیزات طراحی شده پوشانده شده‌اند تا عوامل و بازیگران به این محل برسند و صحنه‌ها را بازی کنند.

سریال “پیکی بلایندرز” داستانی در مورد دار و دسته‌ی “تامی شلبی” با بازی “کیلین مورفی” و خانواده‌اش روایت می‌کند. که امپراطوری خود را در بیرمنگام و فراسوی مرزهای این شهر بنا می‌کنند. فصل پنجم در حالی به پایان رسید. که تامی همسر درگذشته‌اش گریس را در خواب می‌بیند. و به دنبال اقدام تروریستی “اسوالد موسلی” با بازی “سم کلافلین” رهبر اتحادیه‌ی فاشیست‌های بریتانیا، به روی خود اسلحه می‌کشد.

تولید فصل ششم به دنبال شیوع پاندمی با وقفه مواجه شد. اما عوامل سریال از ماه گذشته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فیلمبرداری را آغاز کردند. در آن زمان “استیون نایت” اعلام کرد. که سریال با فصل ششم به پایان می‌رسد. اما “به شکل دیگری” ادامه پیدا می‌کند. او سپس تأیید کرد. که آن شکل دیگر یک فیلم بلند خواهد بود.

نایت در مصاحبه با “ورایتی” می‌گوید: “ما در حال توسعه داستان بودیم. یک ایده‌ی کاملاً شکل‌گرفته است. که شروع، میانه و پایان دارد. و به نظر من پایانی درخور برای داستانی است. که تا اینجا روایت کرده‌ایم. چیزهایی وجود خواهند داشت. که من آن‌ها را اسپین‌آف نمی‌نامم، بلکه سریال‌های تلویزیونی دیگری خواهند بود. که امیدوارم از [فیلم پایانی] بیرون بیایند، و داستان این جامعه و این خانواده را ادامه دهند.”

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا