سینمای جهان

اولین تصویر از لیدی گاگا و آدام درایور در فیلم خاندان گوچی

اولین تصاویر پشت صحنه از فیلم درام جنایی «خاندان گوچی» (The House of Gucci) به کارگردانی «ریدلی اسکات» که در ایتالیا در حال فیلمبرداری است منتشر شد.

«لیدی گاگا» در این فیلم «خاندان گوچی» که از رویدادهای واقعی الهام گرفته شده، نقش «پاتریزیا رجانی»، همسر سابق «مائوریتزیو گوچی» را بازی می‌کند. که نوه‌ی مؤسس امپراطوری گوچی بود. داستان در مورد محاکمه‌ی رجانی به اتهام مقدمه‌چینی برای ترور مائوریتزیو در سال ۱۹۹۵ است. رجانی که به تومر مغزی مبتلا شده. و همسرش او را ترک کرده بود، آدمکشی اجیر می‌کند. تا مائوریتزیو را به قتل برساند. او که در آن زمان از مطبوعات لقب «بیوه‌ی سیاه» گرفته بود. به ۱۸ سال حبس محکوم و در سال ۲۰۱۶ آزاد شد. «آدام درایور» در نقش «مائوریتزیو گوچی» را بازی می‌کند.

«جرد لتو» در نقش «پائولو گوچی»، «ال پاچینو» در نقش «آلدو گوچی»، «جک هیوستن»، «ریو کارنی» و «جرمی آیرونز» در نقش «رودولفو گوچی» پدر مائوریتزیو، از جمله دیگر بازیگران «خاندان گوچی» خواهند بود. نویسندگی فیلمنامه‌ی «خاندان گوچی» توسط «روبرتو بنتیونا» بر اساس کتاب «خاندان گوچی: داستان شورانگیزی درباره قتل، جنون، شکوه و حرص» نوشته‌ی «سارا گی فوردن» اقتباس شده است.

درایور اخیراً در تولید «آخرین دوئل» (The Last Duel) نیز با اسکات همکاری کرده است. در این فیلم که فیلمبرداری‌اش اواخر سال ۲۰۲۰ به پایان رسید، «مت دیمون»، «جودی کومر» و «بن افلک» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«خاندان گوچی» با بازی «لیدی گاگا» در حال حاضر قرار است ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ اکران شود.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا