سینمای جهان

هلن میرن بازیگر نقش منفی «شزم» شد

بازیگر سرشناس بریتانیایی در ادامه فیلم «شزم» در نقش منفی ظاهر می‌شود.

به نقل از ورایتی، هلن میرن که زمانی در نقش ملکه بریتانیا ظاهر شده بود اکنون در فیلم «شزم! خشم خدایان» که با اقتباس از کمیک‌های دی‌سی ساخته می‌شود در نقش «هِسپِرا» دختر شرور خدای اطلس بازی می‌کند.

در عمل همه تیم سازنده فیلم «شزم!» محصول ۲۰۱۹ دارند برمی‌گردند تا دنباله این فیلم را بسازند. آشر انجل که در نقش دختری نوجوان به نام بیلی باستون بازی کرده بود. که هر بار نام شزم را صدا می‌کند او ظاهر می‌شود، از جمله بازیگران گروه قبلی است که در فیلم جدید هم حضور دارد.

دیوید اف سندبرگ کارگردانی این فیلم را برمبنای فیلمنامه‌ای به قلم هنری گایدین انجام می‌دهد.

فیلم «شزم!» فروشی ۳۶۶ میلیون دلاری در بازار جهانی کسب کرد.

نقش هلن میرن تا حدودی مرموز است زیرا هسپرا در کمیک‌های دی‌سی معادل مشخصی ندارد. اما بدون شک درباره قدرت شزم حساس است و استقامت پدرش اطلس، قدرت هرکول، توانایی زئوس، خرد سلیمان، شجاعت آشیل و سرعت عطارد را به ارث برده است.

میرن ۷۵ ساله با بازی در فیلم‌های اکشن بیگانه نیست و به زودی در «اف ۹: افسانه سریع» دیده می‌شود. وی در فیلم «رد» یا «قرمز» در سال ۲۰۱۰ و قسمت دوم آن در سال ۲۰۱۳ در نقش یک قاتل حرفه‌ای بازی کرد. این بازیگر جایزه اسکار را برای بازی در نقش ملکه الیزابت دوم در فیلم «ملکه» در سال ۲۰۰۶ دریافت کرده است.

«شزم! خشم خدایان» قرار است ژوئن ۲۰۲۳ اکران شود.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا