سینمای جهان

تریلر فیلم «مرد-مورچه ای و زنبورک: کوانتومینیا» منتشر شد

«پل راد» برای بازی در سومین دنباله «مرد-مورچه ای» (Ant-Man and The Wasp: Quantumania) به کارگردانی «پیتون رید» بازگشته است.

اولین تریلر رسمی فیلم «مرد-مورچه ای و زنبورک: کوانتومینیا» (Ant-Man and The Wasp: Quantumania) با بازی «پل راد» رونمایی شد. این دنباله سومین قسمت «مرد-مورچه ای» به کارگردانی «پیتون رید» است که فوریه آینده روی پرده می‌رود.

«ایوانجلین لیلی» برای بازی در نقش «زنبورک»، «مایکل داگلاس» و «میشل فایفر» برای نقش‌های «مرد-مورچه‌ای» و «زنبورک» سابق بازمی‌گردند در حالی که «بیل مری» در نقش شخصیت شرور «کریلار» از «قلمرو کوانتوم» و «کاترین نیوتون» در نقش «کسی لنگ» دختر «مرد-مورچه‌ای» ظاهر خواهند شد. «جاناتان میجورز» نیز مانند سریال «لوکی» (Loki) نقش «کانگ فاتح» را در این فیلم تکرار می‌کند.

«کوین فایگی» پیش‌تر در مصاحبه با «کامیک‌بوک» گفته بود که شخصیت کانگ برخلاف تانوس نسخه‌های مختلفی خواهد داشت: «این‌گونه نیست که خیال کنید یک مرد عظیم‌تر بنفش‌رنگ با یک کلاه‌خود است. کانگ چنین شخصیتی نیست. کانگ شخصیت شرور متفاوتی است و این حقیقت که او نسخه‌های بسیار بسیار متفاوتی دارد، او را هیجان‌انگیز و متمایز می‌کند.»

لیلی در مصاحبه با «دیلی فیکس» گفته بود که پاندمی باعث شده بود فیلمبرداری قسمت سوم «مرد-مورچه‌ای» دشوارتر از دو قسمت قبلی شود: «پیچیدگی عجیبی به فیلمسازی اضافه می‌کند. استرس زیادی اضافه می‌کند. مسائل را به‌شدت فاقد شخصیت می‌کند چون نمی‌توانید چهره افراد را ببینید. اما فیلمی که ساختیم، صحنه‌هایی که فیلمبرداری کردیم، فیلمی که موفق شدیم بسازیم، به نظر من شاید بهترین قسمت باشد.»

«مرد-مورچه ای و زنبورک: کوانتومینیا» ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا